NE DEDİLER?Bizim için önemli olan herşeyi tem 34 bize sağladı

“Dediğim gibi inşaat kalitesi, yeri, konumu, çok amaçlı olması, çok fonksiyonel olması bunların hepsi çok önemli etkenler. Her anlamda çok güzel bir proje. Bir de tabii çok hızlı bir inşaat oldu, bu da bizim için çok önemli. Açıkçası biz başka projelere de baktık o dönem. 4 yıldır 5 yıldır süren projeleri de gördük. Ama bu proje çok süratle yapıldı. Beklenen tarihten önce bitirildi. Şimdi bizim için nakliye çok önemli, dürüstlük çok önemli, işçinin gelmesi gitmesi çok önemli, ticari araçların tırların girmesi çıkması çok önemli. Elektrik ve enerji problemi olmaması lazım”.

Gondol Plastik / Mehmet AkçebeBen burada yer sahibi olmalıyım dedim

“Biz elektrik panoları üreten bir firmayız. Malzemelerimiz yerine göre 1 ton ağırlıkta yüksek ve hacimlidir. Bunların kolaylıkla yüklenmesi gerekiyordu. Zaten projede ilk ona baktım. Tırların rahatlıkla girip çıkabileceği, yükleme ve boşaltmanın rahatlıkla yapılabileceği bir yer lazımdı. Tavan yüksekliği ikinci kriterdi. Tavan yüksekliğinin 10 metre olması mükemmel. Bir de ulaşım yönünden kolaylık. Binanın TEM’in kenarında olması, kolaylıkla araçlarımızın dışarı çıkması, gelen giden misafirlerimizin kolaylıkla gelebilmesi; bu 3’ü benim temel kriterlerimdi. Bunların üçünü de karşılayınca tem 34 projesi bizim için bulunmaz ideal bir yer oldu. Çok şükür sahip olduk.”

GES Elektrik / Musa ÇorbacıGüvenimizi boşa çıkarmadınız

Firmamızın temelini 1950’li yıllarda bitkilerden ilaç ve sağlıklı ürünler geliştirerek attık. Ürettiğimiz ürünleri Türkiye ve dünyanın 25 ülkesine ulaştırıyoruz. Ancak tem 34 kalitesinde bir proje depo ihtiyacımızı karşılayabilirdi. Sizlere güvenerek yerimizi aldık, sözünüzü tuttunuz ve çok güzel bir iş çıkardınız. İkinci yerimizi de almayı düşünüyoruz.”

Kurtsan Holding (Otacı) / Meral KurtsanUzun yıllardır beklediğimiz kalite

“Biz çok hassas bir iş yapmaktayız. 41 yıldır Paşabahçe ve muadili firmalara özel kalıplar üretiyoruz. tem 34 projesindeki fabrikamızı topraktan aldık. Ve bize beklentimizin üstünde modern hassas makinaların sorunsuz çalışabileceği bir yer teslim ettikleri için çok mutluyuz.”

Cammaksan Kalıp / Bayram Serdar - Salih ŞimşekBeni tem 34 kalitesiyle tanıştırdığınız için teşekkür ederim.

“Lojistik alan sıkıntısını yıllardır çekiyorduk. Sonra tem 34 çıktı karşımıza. Önce 1.000 m2 yer aldım. Sonra inşaat kalitesine şahit olunca 1.000 m2 daha aldım. Kolon aralıklarının genişliği ve kat yükseklikleri benim işimi fazlasıyla görüyor. Beni tem 34 kalitesiyle tanıştırdığınız için teşekkür ederim.”

Yılmazlar Alışveriş/ Adem Yılmazmüşterilerimizi tem 34’te gönül rahatlığı ile ağırlayacağız.

“Devamlı takip ediyordum. Ben mühendisim, inşaatı çok hızlı yaptınız. Yurtdışından misafirlerimiz geldi, onlara da gösterdim, çok beğendiler. Firmamız otomotiv sanayiinde faaliyet gösteriyor. Yaptığımız iş ince mühendislik hesaplamaları gerektiriyor. Üretim yaptığımız güçlü otomotiv firmalarını, müşterilerimizi tem 34’te gönül rahatlığı ile ağırlayacağız.”

DKET Dağlama / Çağdaş Yıldırımtem 34’ü görünce hemen almak için harekete geçtik.

“Biz firmamızı uluslararası üretici standartlarını karşılayan yeni bir binaya taşımayı düşünürken bulunduğumuz yapıların bizim ihtiyaçlarımızı karşılamadığını gördük. Organize ve planlı bir yapıda işlerimizi sürdürmek istiyorduk ve istediğimiz şekilde bir yeri bulamayacağımızı düşünüp, kendimiz inşa etmeyi düşünürken, tem 34’ü görünce yapmaktan vazgeçtik, hemen almak için harekete geçtik. Gerek tavan yüksekliği, gerek kolon genişliği olsun, sanayiciyi anlayarak ve dinleyerek yapılan bir proje olduğunu tem 34’ü görünce fark ettik.”

Ulaştı Tekstil / Emre UlaştıMüthiş bir iş çıkarmışsınız!

“Açık konuşmak gerekirse bu kadar kısa sürede böyle netice alacağınızı tahmin etmiyordum. Müthiş bir iş çıkarmışsınız. Ülkemizin içinde bulunduğu olumsuz durum bile sizin için bahane olmamış. Zamanından önce teslim etmeniz büyük başarı. Burada gerçekten bir ev yapıyormuş gibi hassasiyetle çalışılmış. Bizim çok büyük tonajlı kamyonlarımız, tırlarımız var. Bu proje tam bize göre. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Elinize sağlık.”

Eroğlu Tekstil / Mehmet EroğluBurayı gezdikten sonra ‘işte bu’ dedim

“Kendi yerimizin darlığı sebebiyle yer arayışına girdik. Burayı gezdikten sonra ‘işte bu’ dedim. Tavan yükseklikleri tam istediğim gibi. Dolayısıyla hem depolama için, hem de imalat için çok uygun. Çok ferah. Hiç bir şeyden kaçınmamışsınız. İyi ki almışız.”

Sermet Kalıp / Fahri Yazıcıtem 34 kalitesinde başka örnek yok

“Kendimize yüksek tavanlı depo yapmak için arsa ararken tem 34 projesi ile tanıştık. Konumu, tavan yüksekliği, tır girişi, otapark alanları taşıma kapasitesi ile ihtiyaçlarımızın tamamını karşılıyor. tem 34 kalitesinde başka bir örnek yok. Söz verilen tarihten önce teslim edilmesi de bizim için avantaj oldu.”

GME Gıda Tütün / Murat Erçağ - Gökay ErçağBir sanayi için herşey düşünülmüş

“Çok güzel bir proje. Bu kadarını beklemiyordum. Bir sanayici için her şey düşünülmüş. Geniş aks aralıkları, yüksek tavanlar, büyük makine parkurları... Konumu da müthiş. 3.köprü bağlantı yollarına, Tem’e ve gişelere çok yakın. Projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”

İş Adamı / İbrahim Sarı

 
tem 34’e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar almak istiyorum.